Ekogroszek workowany – TOP 5 powodów dla których powinieneś go wybrać!

Ekogroszek workowany to świetne rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie ład i porządek. Ekogroszek workowany pozwala na zachowanie porządku i czystości w miejscu składowania, ułatwia administrację zasobami, itp. Oto 5 powodów, dla których warto kupić ekogroszek workowany.

Ekogroszek workowany to świetne rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie ład i porządek.

Ekogroszek workowany pozwala na zachowanie porządku i czystości w miejscu składowania, ułatwia administrację zasobami, itp. Oto 5 powodów, dla których warto kupić ekogroszek workowany.

Ekogroszek workowany – TOP 5 powodów dla których powinieneś go wybrać!

1. Czystość w miejscu składowania

Zakup samego węgla ekogroszku to jedno. Drugim istotnym aspektem jest jego przechowywanie. Niektórzy preferują trzymanie węgla “luzem”. Mają do tego wyznaczone miejsca, w których opał może się znajdować. Jeżeli natomiast należysz do osób, które nie posiadają na to odpowiedniej przestrzeni, to ekogroszek workowany jest świetnym rozwiązaniem.

Dzięki zamknięciu w foliowym opakowaniu nie powstaje problem wszechobecnego pyłu, który pozostaje na ścianach, podłodze lub ubraniach. To sprawia, że nie musisz się specjalnie przebierać, by dosypać ekogroszku do swojego kotła lub pieca.

Mimo wszystko jednak odradzamy wykonywania takich czynności w białych ubraniach 🙂

2. Odporność na warunki zewnętrzne

Ekogroszek workowany posiada zdecydowaną przewagę nad węglem, który jest “luzem”, w postaci braku podatności na warunki pochodzące z otoczenia. Masz wilgoć w piwnicy lub jest w niej zdecydowanie za sucho? Dla ekogroszku workowanego nie jest to problem.

Foliowe opakowanie (jak w przypadku węgla ekogroszku PATRIOT) nie pozwala wedrzeć się do środka powietrzu. To mogłoby wpłynąć na jakość węgla znajdującego się w nim i np. podwyższyłoby to jego wilgotność.

3. Optymalne warunki wewnątrz opakowania

Nie tylko to, co dzieje się na zewnątrz jest istotne dla stanu węgla. Ekogroszek workowany powinien posiadać odpowiednie warunki również wewnątrz foliowego opakowania. Wspomniana wcześniej niepr威而鋼 zepuszczalność sprawia, że nie będzie on tracił swoich właściwości, a także nie będzie podatny na warunki zewnętrzne.

Odpowiedni poziom wilgoci jest istotny dla węgla i tego, jak będzie się spalał. W przypadku zbyt wilgotnego opału, może dochodzić do korodowania niektórych elementów kotła i zmniejszyć swoje wartość opałową.

4. Ekogroszek workowany ułatwia administrowanie zasobami

Nikt nie lubi być nieprzyjemnie zaskakiwany. Zwłaszcza w środku sezonu grzewczego. Dlatego wybierając ekogroszek w formie workowanej, łatwiej jest zarządzać posiadanymi zapasami. Jeżeli węgiel jest pakowany w worki o pojemności 25 kilogramów, łatwo doliczyć się ile aktualnie go posiadamy. W ten sposób można odpowiednio wcześnie złożyć zamówienie na kolejną dostawę, ponieważ doskonale widzimy, ile kilogramów opału nam jeszcze zostało.

5. Wygodne przechowywanie – zdecydowanie wybierz ekogroszek workowany

W zależności od dostawcy, węgiel ekogroszek może przyjechać do Ciebie np. na palecie. Zamawiając 1 tonę w naszym sklepie, ekogroszek jest umieszczany na palecie, a opakowania układane są jedno na drugim. To sprawia, że 1 tonę węgla możesz przechowywać na powierzchni zaledwie 120 x 100 cm. To sprawia, że do przechowania opału o masie 1000 kg, wystarczy powierzchnia zaledwie 1,56 m2 do składowania.

Naszą ofertę możesz poznać na https://ekogroszek-patriot.pl/

2020 © Ekogroszek Patriot | Wszelkie prawa zastrzeżone
Powered by devback.pl