Strona główna1 » Polityka prywatności

Polityka prywatności


POLITYKA PRYWATNOŚCI
 
 
Właścicielem sklepu internetowego www.ekogroszek-patriot.pl jest firma SOBIANEK Sp. z o.o., ul. Polna 70, 21-200 Parczew, NIP 5391513337 (dalej: SOBIANEK). Więcej o firmie: www.sobianek.pl
 
Prezentowana tu polityka zachowania poufności ma na celu przedstawienie stosowanych przez nas sposobów gromadzenia, wykorzystywania i udostępniania danych, które Państwo mogą dobrowolnie podać w trakcie korzystania z naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z całą treścią polityki zachowania poufności przed skorzystaniem z usług naszego sklepu i podaniem jakichkolwiek danych. Firma SOBIANEK informuje, że wszelkie dane otrzymywane za pośrednictwem serwisu internetowego, będą wykorzystywane za uprzednią zgodą osoby, której dane dotyczą w zakresie przez tą osobę określonym. Dokładamy wszelkich starań, aby zgodnie z obowiązującym prawem zabezpieczyć dane osobowe przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem, dostępem ze strony osób niepowołanych, ujawnieniem, zmianą lub zniszczeniem. Należy pamiętać o tym, że żaden przekaz informacji przez Internet nigdy nie jest w pełni bezpieczny czy wolny od błędów. W szczególności komunikat wysłany do lub z niniejszej witryny internetowej pocztą elektroniczną może być niedostatecznie zabezpieczony.
 
Użytkownicy serwisu
 
Firma SOBIANEK pragnie zapewnić użytkowników sklepu internetowego www.ekogroszek-patriot.pl, iż przestrzega prawa do prywatności i ochrony danych osobowych. Osobom korzystającym z naszego sklepu zapewniamy ochronę danych zgromadzonych w trakcie współpracy w zgodzie z obowiązującym prawem i przypominamy, że od Państwa również zależy skuteczność tej ochrony. Należy zawsze pamiętać o zachowaniu w tajemnicy posiadanych haseł i loginów oraz o zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń i ustawień opcji internetowych.
 
Gromadzenie informacji
 
Dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. Firma SOBIANEK jako właściciel sklepu internetowego www.ekogroszek-patriot.pl przetwarza dane w systemie informatycznym wyłącznie w zakresie zgodnym z warunkami akceptowanymi przez użytkowników serwisu.
 
Zmiany w polityce ochrony prywatności
 
Firma SOBIANEK będzie informowała o zmianach w polityce ochrony prywatności, które mogą wynikać ze zmian w polskim prawie, rozwoju technologii internetowych lub rozwoju i powstania nowych produktów i usług.
 
Linki do innych witryn internetowych
 
Sklep internetowy www.ekogroszek-patriot.pl może zawierać linki lub odsyłacze do innych stron internetowych, których nie obejmują postanowienia niniejszej polityki zachowania poufności. Zachęcamy Państwa do zapoznawania się z treścią odpowiedniej polityki w przypadku każdej z odwiedzanych witryn internetowych.
 
Formularz kontaktowy
 
Użytkownicy sklepu internetowego www.ekogroszek-patriot.pl mają możliwość zadawania pytań, zgłoszenia opinii lub sugestii oraz skontaktowania się z pracownikami obsługującymi sklep internetowy. Firma SOBIANEK przechowuje korespondencję elektroniczną z użytkownikami serwisu w celu jak najlepszej i najszybszej reakcji na pytania.
 
Korzystanie z innych usług firmy Google
 
Na naszej stronie zastosowane jest narzędzie Google Analytics do analizy ruchu internetowego w naszym sklepie www. Pozwala to nam m.in. dostosować promocje i wszelkie informacje pod naszych klientów. Zobacz więcej o polityce Googlehttp://www.google.com/privacy/


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl